MenuLine.bmp, 1,3kB
MenuLine.bmp, 1,3kB
MenuLine.bmp, 1,3kB
MenuLine.bmp, 1,3kB
MenuLine.bmp, 1,3kB
MenuLine.bmp, 1,3kB

Texty a nahrávky z přednášek a seminářů

V případě zájmu o kterýkoli text a nahrávku mě prosím kontaktujte e-mailem ( ) či SMS zprávou (608926479).

2020

Přednáška "Dobro a zlo v psychologii člověka: proč se se zlem venku nelze vypořádat jinak, než objevením zla v sobě aneb v čem je zlo dobré a co je zlé na dobru"

V pátek 10. dubna 2020 v 17 hodin proběhla formou on-line videokonference přednáška na téma dobra a zla. Pro ty, kdo nemohli přijít, je k dispozici text a nahrávka za 400 Kč.

Přednáška "Synchronicita jako jev nezbytný k porozumění sobě sama a jeho význam v dialogu mezi vědomím a nevědomím"

V pátek 28. února 2020 v 17 hodin proběhla přednáška na téma synchronicity jako jevu, bez kterého nelze skutečně porozumět sobě samému. K přednášce vznikl text a nahrávka. Pro ty, kdo nemohli přijít, je k dispozici text a nahrávka za 400 Kč.

Jednodenní seminář "Smyslová funkce"

V sobotu 15. února 2020 se uskutečnil seminář na téma "smyslová funkce". Seminář byl rozdělen do dvou bloků, v prvním proběhla přednáška a ve druhém jsme se prakticky ponořili do nácviku psychologicky efektivního používání smyslů. Seminář byl první částí zamýšleného cyklu, který se bude postupně věnovat všem čtyřem funkcím vědomí, tedy myšlení, cítění, smyslům a intuici. K semináři vznikl text a nahrávka. Zájemci o nahrávku a text, kteří na seminář nemohli, si oboje mohou koupit za 400 Kč.

Přednáška "Krize a krizové momenty osobního procesu: konflikt mezi nevědomím a kolektivním vědomím"

V pátek 17. ledna 2020 v 17 hodin proběhla přednáška na téma krizových stavů anebo momentů v procesu proměny a hledání vlastní celistvosti. Pro ty, kdo nemohli přijít, je k dispozici text a nahrávka za 400 Kč.